• Ново
XMSH Пумпа за Вода Додатоци Висока Прецизност на Перисталтиката Пумпа, Аквариум Циркулација на крвта се Пумпа Брод Bilge Пумпа за Вода
zoom_in

XMSH Пумпа за Вода Додатоци Висока Прецизност на Перисталтиката Пумпа, Аквариум Циркулација на крвта се Пумпа Брод Bilge Пумпа за

DEN 6422.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

За оваа перисталтиката пумпа, се обезбеди висок квалитет, висока живот и висока ефикасност на овој производ и услуга живот може да биде до 20.000 часа.пумпа опремен со компактна големина и тивка работа, Она што ги поставува оваа пумпа за разлика од другите е способноста да се приспособат на протокот, додека работи.Пумпа за вода е лесен и пренослив.Тоа е идеален за распрскувачи, градина sprinklers, вода, чешмите во брод, караван, патување приколки, автомобил перење, градина наводнување, и така натаму.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.Максимална моќност : 20 WMinimum моќ : 5 WStandard цевка големина : 2 * 4 mm Minimum проток : 0.15 ml/min Maximum проток : 52 ml/min Host големина на : 158 * 93 * 137 mm Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Избор на купувачот..