• Ново
JIAHAO 2 Пакет задното Седиште Заштитник за Деца - Автомобил Удар Душеци со Нето Торба - Водоотпорен Заштита за Тапацир од Нечистотија, Кал, Гребнатини - Големи столче З?
zoom_in

JIAHAO 2 Пакет задното Седиште Заштитник за Деца - Автомобил Удар Душеци со Нето Торба - Водоотпорен Заштита за Тапацир од Нечистотија,

DEN 454.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН и ГАРАНТИРАНА ЗАШТИТА - Нашиот голем, два сперматозоиди, 24" x 18" автомобил удар душеци се дизајнирани за да се покријат ЦЕЛАТА седиште и да се заштити вашиот автомобил внатрешни работи од несакани нечистотија, кал, и scuff марки.Нашите повеќе прилагодливи еластична ремени гарантираат сит се вклопуваат за повеќето автомобили, камиони, спортски автомобили, па дури и мини-комбиња!.Лесно да се чисти црниот анти-удар автомобил мат може да се заштити вашиот целиот задното седиште од нечистотија, прав и абразија марки.На backrest на седиштето заштитник може да се чистат со влажна крпа.Тоа е лесно да се чисти и да ги одржувате чисти.Стилски и Практични Нашите седиште назад перница усвојува класичен сите натпревар боја-црна.Стилски и едноставен Backseat Автомобил душеци ќе се надополнуваат сите внатрешни и да се обезбеди чиста и стилски решение за вашиот автомобил внатрешни работи.СТИЛ и КОМУНАЛНИ - Не жртва стил кога вие не треба да се.Нашите елегантни, луксузни удар душеци ќе се надополнуваат било внатрешни работи, обезбедување на вас со чиста и стилски решение.Нашата премиум автомобил удар тастатурата се изработени од квалитетни материјали кои се направени за да трае.КУПИ ТОА СЕГА СО ДОВЕРБА - Овој ВРВЕН КВАЛИТЕТ УДАР МАТ ЗАШТИТНИЦИ ★ Ќе го Задржи Вашето Места Чист 100% и Ние Гарантираме Задоволство Со 100% Доживотна Гаранција за Парите Назад.Боја : Црна, Конечно, Ќе Може да Престане да се Грижиш За Вашиот Места Добивање Уништени Од Валкани Scuff Знаци Ние сите ја сакаме нашите деца, но, ние, исто така, сакаат да ги одржуваме нашите возила седишта бара добро не ние?Децата ќе се деца, и на нивните нозе се во совршена висина за да се ослободат од задната страна на нашиот предните седишта.И покрај викање, тие се задржи тоа го прават особено кога тие имаат матна чевлите!Значи она што е решение?Тоа е едноставна.. Инсталирате Удар Душеци на вашиот места.Тие изгледаат одлично, и веднаш да ги заштити вашите возила места.Исто како и илјадници други откриле, можете да ги заштитите вашите седишта денес со инсталирање удар душеци во вашето возило.Предности на задното Седиште Удар Душеци * ИЗДРЖЛИВ – Тешки Двоен Слој дизајн кој Оксфорд ткаенина * ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ВОЗИЛА СЕДИШТА – Врвот и на Дното прилагодливи токи значи тоа ќе одговара на некои од најголемите SUV места.Не еластична ремени да се протнат низ вашето седиште! * ПОГОЛЕМА ПОКРИЕНОСТ НА ВАШИОТ СЕДИШТЕТО на Нашите Удар Душеци се поширок и подолг од некои од другите!Големина : 24" X 18" * 2 БРОИ - Ќе добиете 2 Удар Душеци.Употреба и во вашиот возило, или да го инсталира еден во баби и дедовци возило.

Избор на купувачот..