• Ново
PROROK Нов Далечински Управувач IR2804 одговара за DELL Проектор 1610 1610HD 1209S 1210S 1210X 1220 1410X 1430X 1510X 1610X 4210X 4230X 4310WX MS109S 1609WX M209X M210X M409WX M410HD
zoom_in

PROROK Нов Далечински Управувач IR2804 одговара за DELL Проектор 1610 1610HD 1209S 1210S 1210X 1220 1410X 1430X 1510X 1610X 4210X

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нов и висок квалитет на IR2804 Компатибилен за DELL Проектор.Сосема нов, не треба било каква програма и работа надвор од кутијата откако ќе се стави на батерии.Компатибилен со : 1610 1610 HD 1209 S 1210 S 1210 X 1220 1410 X 1430 X 1510 X 1610 X 4210 X 4230 X 4310 WX MS109 S 1609 WX M209 X M210 X M409 WX M410 HD,и многу повеќе!. 90 дена гаранција !Совршена замена за стариот или губење на далечинскиот управувач; пониска цена, сигурен квалитет и подобро искуство.Наплата на Гаранција : Ако далечинскиот управувач не е погодна за вашиот лцд Проектор, ве молиме контактирајте со нас и Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.PROROK Нов Далечински Управувач IR2804 одговара за DELL Проектор 1610 1610 HD 1209 S 1210 S 1210 X 1220 1410 X 1430 X 1510 X 1610 X 4210 X 4230 X 4310 WX MS109 S 1609 WX M209 X M210 X M409 WX M410 HD соодветна Замена за повеќето модели на DELL Проектор, како што се : 1610 1610 HD 1209 S 1210 S 1210 X 1220 1410 X 1430 X 1510 X 1610 X 4210 X 4230 X 4310 WX MS109 S 1609 WX M209 X M210 X M409 WX M410 HD Боја : Црна Спецификација : Тип : Компатибилна Далечинска Контрола Материјал : ABS Батерија : 2 x 1.5 V AAA Батерии за Контрола на далечина : 12 метри Карактеристики : Универзална, на англиски јазик.

Избор на купувачот..