• Ново
1P Минијатурни Прекинувач за Мали производство на Енергија Систем DZ47-63 230V за Соларна Енергија Мала електрична Енергија Системи Combiner Кутии(25A)
zoom_in

1P Минијатурни Прекинувач за Мали производство на Енергија Систем DZ47-63 230V за Соларна Енергија Мала електрична Енергија Системи

DEN 1960.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет.Терминалот е угасне и еколошки, со добар момент на сила и ' рѓа отпор.Направен од висок квалитет на пламен retardant материјал, кој е отпорен на оган и корозија.Висок сегментација на способност и чувствителни акција.Погоден за соларна енергија, мала електрична енергија системи, combiner кутии, итн.Спецификација : Состојба : 100% Нов!Модел : DZ47-63 Кршење капацитет : 6 (КА) Број на Столбови : 1 P Оценет напон : 230 (V) Механички живот : 20,000 пати Операцијата на владата : рачна работа Исклучување метод : прекуструјна ослободување Карактеристики : Интелигентни Апликација Сцена : Средно Енергија Дистрибуција Жици Метод : Пред Жици : 3 C Оценет Напон Спектар : Номинална AC Напон 1500 V Структура Тип : Минијатурни Прекинувач Изборен Стил : 6 A, 10 A, 20 A, 25 A Тежина : Околу. 80g/2.8 оз Пакет Листа : 1 * Минијатурни Прекинувач.

Избор на купувачот..