• Ново
Redku за Мото G Моќ 2020 Случај, Тенок Четири-Агол воздушни перници All-Inclusive, Шок-Апсорбирање Капка-Отпорни Силикони Мека Телефон Случај за Mororola Мото G Моќ 2020 Година (Greenleaf)
zoom_in

Redku за Мото G Моќ 2020 Случај, Тенок Четири-Агол воздушни перници All-Inclusive, Шок-Апсорбирање Капка-Отпорни Силикони Мека Телефон

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Компатибилност] Применливи за Mororola Мото G Моќ Мобилен Телефон, Ултра-тенки и Меки, Удобни да се Чувствуваат.Користење на TPU Заштита на Животната средина Материјал, Силна Заштита, Добра Еластичност, Добра Шок и Пад Заштита, Може да се Заштити Вашиот Мобилен Телефон Добро. [Материјал] Еколошки TUP (Термопластични Полиуретан) Материјал, Дише и Топлина Дисипација, Високо Носат-отпорни, Не се лизга и Анти-отпечатоци Удобно Допир, Независни Копчето Дизајн Ефикасно да се Проширува на Оригиналната Копче, Лесно да се Размонтираат, Мека, Без Повреда на Телефонот. [Заштита дизајн] Повеќе независни воздушни перници се Формираат во Четирите Агли на Внатрешниот Ѕид на Заштитна Обвивка за да се Заштити Мобилен Телефон 360 Степени, И да ги Апсорбира Влијание Од Надвор Кога Мобилен Телефон Случајно Паѓа, а со тоа се Штитат Мобилен Телефон.Вистинска Машина Отвора Мувла, се Совпаѓа со Висина од Дупката Локација, и за подигање на Камерата за да се Спречи Забуна. [Модерен Изглед] Таписерии и Модерен Модели се Направи Вашиот Mororola Мото G Моќ Мобилен Телефон Има Уникатна Личност, Еколошки Пигмент Печатење во Боја, Може да се Одржи долгорочна Убавина и не Исчезнат.Вградени дизајн, повеќе погодно за расклопување.Четири агол Капка-доказ Ултра-тенок Мобилен Телефон Случај е Направен од Мек TPU (Термопластични Polyurethanes) Материјал, Wwhich ја Апсорбира Влијание Од Надвор Кога Мобилен Телефон Случајно Паѓа и ги Штити Мобилен Телефон Од Површината.Екран Леќа Дизајн за да се Избегне Гребење.Вистинска Машина Отвора Мувла, Дупка Позиција е Многу Прецизна, ќе б Дека Вашиот Mororola Мото G Моќ Телефон Има Единствен Личност.

Избор на купувачот..