• Ново
Apple iPhone XS, НИ Верзија, 64GB, Простор Сиво - GSM Оператори (Продолжува)
zoom_in

Apple iPhone XS, НИ Верзија, 64GB, Простор Сиво - GSM Оператори (Продолжува)

DEN 7198.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $29 за поправка или $49 да го замени вашиот телефон.Овој телефон е компатибилен со превозниците на GSM мрежа само (e.г.AT&Т, Т-Мобиле, Метро).Тестирани за батеријата здравје и гарантирано да дојде со батерија што надминува 90% од оригиналната капацитет.Прегледан и гарантирано да имаат минимални козметичка штета, која не е забележливо кога уредот е држан во испружена рака.Успешно помина целосна дијагностички тест кој гарантира како-нова функционалност и отстранување на било пред-корисник лични информации.Вклучува сосема нов, генерички полнење кабел што е сертифициран од Mfi (Направени за i Phone) и сосема нов, генерички ѕиден приклучок дека е УЛ уверение за ефикасноста и безбедноста.Исто така, вклучува SIM фах отстранување алатка, но не дојде со слушалки или SIM картичка.Поддржани од страна на истите од една година гаранција за квалитет како сосема нови производи на Apple.i Phone XS карактеристики 5. 8-инчен Супер Retina дисплеј со custom-изградена OLED панели за HDR дисплеј кој обезбедува индустрија е најдобро боја точноста, точно црнците, и извонреден светлината.Напредни Лицето на ПРОЕКТ овозможува можете безбедно го отклучите вашиот i Phone, да се пријавите за да апликации, и плаќаат само со еден поглед.На A12 Bionic чип со следната генерација на Нервните Моторот користи во реално време машинско учење да се трансформира начинот на кој ќе го доживее слики, игри, зголемени реалност, и многу повеќе.Пробив 12 MP dual-камера систем зема вашиот портрети на следното ниво со режимот на Портрет, Портрет Осветлување, подобрени bokeh, и сите нови Детална Контрола.Отпорност на вода.И i OS 12—најнапредниот мобилен оперативен систем—со моќни нови алатки кои го прават i Phone повеќе лична отколку било кога.

Избор на купувачот..