• Ново
6X MEXXPROTECT Ултра-го Исчистите Екранот Заштитник за да Одат SwissDrive Ево, 6 Заштитни Филмови - прецизно да го Вклучите - Многу Едноставна Монтажа - Остатоци-Бесплатно Отстр?
zoom_in

6X MEXXPROTECT Ултра-го Исчистите Екранот Заштитник за да Одат SwissDrive Ево, 6 Заштитни Филмови - прецизно да го Вклучите

DEN 215.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Максимална транспарентност и површина квалитет.Лесен и брз за местење, без користење на било какви течности - испорака вклучува детални и лесно да се следат инструкциите на англиски јазик.Се сечат за да одговараат на одредена екранот совршено.Највисок квалитет поради прецизна производство.Оптимално лепливоста - може да се отстрани во секое време, без никакви остатоци.Ќе добиете 6 ( 1 сет ) висок квалитет MEXXPROTECT Ултра-го Исчистите ЕКРАНОТ ЗАШТИТНИЦИ (за gadgets, со 2 прикажува ќе добиете 3 екран заштитници за секој дисплеј).Овие заштитници 100% фит и се точно што се однесува на обликот!Нашите MEXXPROTECT Ултра-го Исчистите ЕКРАНОТ ЗАШТИТНИЦИ се прва класа заштита на највисок квалитет и против гребење на вашиот дисплеј.Кога нарачување 2 поставува вие автоматски ќе добиете дополнително сет 1 бесплатно!ВАШИОТ ГАРАНТИРА ПРЕДНОСТИ : - во моментот еден од најпознатите транспарентен екран заштитници достапни на пазарот - нема намалување на леснотија, контраст или боја - идеален за високо решавање прикажува - ултра-тенок екран заштитници (само од 0,05 mm) - мазна површина - носат-отпорни, и отпорно на гребење, го штити и употребливи за долго време - подобрена рака-пишување признание за прикажува екран осетлив на допир - нема тенденција - оптимална и долготрајни лепливоста - не streaking на екранот - нема Moiré-ефект - највисоката стабилност - не unevenness како occuring во случај на други евтини екран заштитници - оптимална екран заштитници - најдобри одржување на вредноста за вашата опрема, што ја зголемува препродажба цена - молња испраќање, надлежната служба - детални, што може да се види и лесно кохерентна инструкции.

Избор на купувачот..