• Ново
JrenBox Кадифен Играчки на Цртан филм Мачка Круна Перница Перница Home Office Sedentary Стол Седиште Мат Студент Седиште Подлога Задник Мат Боја : PinkCat шепа, Големина : 45 * 45см(1kg)
zoom_in

JrenBox Кадифен Играчки на Цртан филм Мачка Круна Перница Перница Home Office Sedentary Стол Седиште Мат Студент Седиште Подлога

DEN 1218.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Модел категорија.животно.Дали формата е цртан филм, аниме.Вие навистина може да се користи него како на перница.Супер меки и меки направени на кадифен PP памук, природните еко-пријателски материјал и пополнување.Ќе сакам светол, полн со љубов очи кои се волшебна на сите кои ќе ги видите.Симпатична и cuddly, тој брзо ќе стане вашата омилена играчка за пријател.Пакување Нето bag Filled material PP cotton Plush classification Short plush Plush играчки под 14 години oldcolor Розова мачка, розова круна, сива мачка, сива круна, бела мачка ноктот, сина crownhigh 45 * 45см (1kg)Соодветна возраст (4-6 години)се во потрага по едноставен и удобен живот, прегратка оваа прекрасна животни кадифен перница, snuggling во кревет или троседот, ви донесе еден допир на сладост и забава оваа зима!Креиран од високо квалитетни материјали, ова кадифен играчки има cuddly изглед и задоволување чувствуваат.Поради ова, овој полнети животни е погодна за деца од сите возрасти и возрасни.

Избор на купувачот..