• Ново
Јаже Нето, Изолација Пребивање Скалило Заштита Нето за Деца Ограда Нето Градина Декорација Нето Ткаење Нето Ткаење Нето Качување Hammock Замав Нето
zoom_in

Јаже Нето, Изолација Пребивање Скалило Заштита Нето за Деца Ограда Нето Градина Декорација Нето Ткаење Нето Ткаење Нето Качување

DEN 2212.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Постојат многу користи за заштитни мрежи] како што се декоративни фото ѕидови и децата качување игри, кои може да се користи како мрежи за различни топки, фарма птици и животни. [Заштитна нето-големина] Заштитна нето јаже дебелина 12mm (0.04 ft), мрежа големина 10cm (0.33 ft), исто така, поддржува различни дијаметри и meshes различен редослед Ако треба, ве молиме контактирајте со нас. [Безбедност нето материјал] Тоа се прави на ефедра јаже и се зезнав со рака.Тоа е убава боја и економски во анти-сонце.Тоа е погоден за сите видови на надворешно-надворешна декорација, анти-паѓа и заштита. [Карактеристики на Dekonetz] multilayer искриват и weft, прецизни жици, изработка, висока температура, заштита од сонце, водоотпорен, чисти линии, против пролизгување издржливост и анти-носат. [Заштитна Нето Цврсти и Издржливи] Поддршка за мулти-големина и решетката големината на вредноста, на нето тока не се изгубат, тоа е безбедно и убава, еколошки и еколошки, сончање. ☆ Нашата посветеност на квалитетот на заштита мрежа и услуги на клиентите HSTFR Традиционалните рачно ткаени занаети Потоа кликнете на "Додади во Кошничка" копчето!Воведување на Заштита на Децата во Мрежа : ★ Бренд Име : HSTFR ★ Име : безбедност на децата нето безбедносна мрежа коноп јаже нето ★ Коноп јаже нето боја : каки ★ Коноп јаже за безбедност на нето-Материјал : ефедра ★ Коноп јаже пребивање карактеристики : коноп јаже е здрав, малку еластична, висока цврстина, отпорен на сонцето и абразија, коноп јаже пребивање е лесно да се исчисти, не исчезнат, се безбедни и не-токсични.Двете внатрешна и надворешна употреба Совршена декорација за вашиот ноќта на Вештерките партија или друга тема партија.Пакет листа : 1 x Коноп јаже нето ✪Заштита нето карактеристики : 1. Јажето нето-е лесно да се инсталира, поврзување на железо или дрвени огради, прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна балкони. 2. Оваа долготрајна безбедност нето обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Заштита на деца, домашни миленици или играчки безбедно. 3. Декоративни користи нето коноп еколошки материјали, не-токсични, не-радиоактивни, и нема да има ефект на вашето бебе е здравје. 4. Можете да ја исечете на јажето во форма и големина сакате, и животот на нето нема да бидат погодени. 5. Инсталирање на јаже нето за вашето дете да се спречи децата од паѓање од опасни височини, како што се скалите, балкони и прозорци.Го заштити вашето дете и домашни миленици безбедно. ◆ Времето за испорака на безбедноста на мрежата е 10-25 дена, ве молиме да бидете трпеливи. ◆ забрзана испорака (4-8 дена)! ◆ Кавга-бесплатно купување, 100% обезбедување на квалитет, може да бидат сигурни да се купи.

Избор на купувачот..