• Ново
X-DREE Кабинет Плакарот Овална Форма Род Страната Гардероба Железнички Поддршка Сребрен Тон 2 парчиња(Gabinete Armario Форма ovalada Varilla Brida Riel де guardarropa Soporte Сребрен Тон 2 парчињ?
zoom_in

X-DREE Кабинет Плакарот Овална Форма Род Страната Гардероба Железнички Поддршка Сребрен Тон 2 парчиња(Gabinete Armario Форма ovalada

DEN 600.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : x 2 парчиња Гардероба Железнички Поддршка; Тежина : 64g.Материјал : Метал; Име На Производ : Гардероба Железнички Поддршка.Главната Боја : Сребро Тон; Вкупната Големина : 35 x 20 x 18mm/1.38" x 0.79" x 0.71"(L*W*H).Монтажа Дупка Количина : 2; Монтажа Дупка Големина : 5mm/0.2"(antidad де orificios де montaje : 2; Tamaño де orificio де montaje : 5 mm / 0.2 ".Монтажа Дупка Растојание : 12mm/0.47"; Одговара Цевка Големина : 31 x 16mm/1.22" x 0.63"(L*W)(Distancia del orificio де montaje : 12 mm / 0.47' '; Tamaño del tubo де ajuste : 31 x 16 мм / 1.22' 'x 0.63' '(L * W).Кабинетот Плакарот Овална Форма Род Страната Гардероба Железнички Поддршка Сребрен Тон 2pcs Made на метални материјали, погоден за 31x16mm овална род.Трендовски дизајн и високо рефлективна огледало.Оваа гардероба железнички поддршка се користи во chifforobe дома или во продавница како поддршка заградата.Можете да го поставите цевка рачката на протезата, и потоа виси облеката на рачката.Завртки не се вклучени овде.Опис на Spanish Gabinete Armario Форма ovalada Varilla Brida Riel де guardarropa Soporte Сребрен Тон 2pcs Contenido del paquete : 2 piezas де soporte де riel став armario; peso : 64 g Material : Метал; Nombre del producto : Soporte де riel де guardarropa Color директорот : Tono plateado; Tamaño вкупно : 35 x 20 x 18 mm / 1.38' 'x 0.79' 'x 0.71' '(L * W * H)antidad де orificios де montaje : 2; Tamaño де orificio де montaje : 5 mm / 0.2 "Distancia del orificio де montaje : 12 mm / 0.47' '; Tamaño del tubo де ajuste : 31 x 16 мм / 1.22' 'x 0.63' '(L * W).

Избор на купувачот..