• Ново
Стерео Зум Бинокуларна Микроскоп Систем за Проверка - SSZ-II Серија од Scienscope. P/N SZ-PK5-E1
zoom_in

Стерео Зум Бинокуларна Микроскоп Систем за Проверка - SSZ-II Серија од Scienscope. P/N SZ-PK5-E1

DEN 1291.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Стерео Зум Бинокуларна Тело (.67 X до 4,5 X). 10x Eyepieces. 0.5 x Помошни Леќа.Компактен LED Прстен Светлина (IL-LED-E1).Плови Рака Бум Стои Со 76mm E-Рака.SSZ-II Стерео Зум Бинокуларна, 10x Eyepieces, плови рака бум стои со 76mm e-рака, 0.5 x помошни леќа, прстен адаптер, компактен LED прстен светлина (IL-LED-E1).SKU# SZ-PK5-Е1.

Избор на купувачот..