• Ново
Pectt Божиќ Венец Складирање Торба 20 со Јасни Прозорец, крупните Гарланд Божиќ Венец Сад со Zippered, Засилен Рачка за Лесно Празник Складирање
zoom_in

Pectt Божиќ Венец Складирање Торба 20 со Јасни Прозорец, крупните Гарланд Божиќ Венец Сад со Zippered, Засилен Рачка за Лесно Празник

DEN 227.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Детали за производот : големината на секој гарланд складирање торба е 50 X 15cm/19.7 X 5.9, што го прави погоден за чување стандард вештачки вратата garlands.Високо-квалитетни Материјали : Божиќ венец складирање торба е направен од висок квалитет на абење-отпорни пластичен материјал, кој е силен и заштитни.Сите тие се опремени со здрав патентите и сет од тока ремени.Лесен за Користење : На транспарентен прозорец на предната страна на гарланд торба ви овозможува да гледате на внатрешната структура, без да ја отпакувате на патент.Дршката на врвот на одмор гарланд торба го прави многу лесно да се носат.Складирање Заштита : Вашиот Божиќ венец ќе биде безбедно и заштитени, и нема прашина или нечистотија ќе влезат во неа.Направени од дише платно, нема потреба да се грижите за влага.Среќен Божиќ : На весели Новогодишни бои оживува атмосфера, бидете пакување празници пријатно искуство, и донесе на таписерии и возбудлив изглед на вашиот Божиќ одмор складирање. - На капакот е направен од ПВЦ транспарентен материјал.- Тоа е лесно да се свитка кога не е во употреба и не заземаат простор.- Лесен за користење на патент да се отвораат и затвораат со рачка за лесен сметководствена.- На венец складирање кеси се заштити вашиот сезонски венци така можете да ги користите повторно и повторно.Карактеристики : Материјал : Оксфорд Cloth Size : 50 X 15cm/19.7 X 5.9"Пакет Содржина : 1 x Венец Складирање Bag Notes : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.

Избор на купувачот..