• Ново
ДНК Motoring ОЕМ-Г-LX1320147 Напојува Топлина Левата Страна на Вратата Видите Огледало Компатибилен со 13 GS350 GS450H,Пак Сигнал+Меморија+Слепа Точка за Откривање+Puddle Светлина
zoom_in

ДНК Motoring ОЕМ-Г-LX1320147 Напојува Топлина Левата Страна на Вратата Видите Огледало Компатибилен со 13 GS350 GS450H,Пак Сигнал+Меморија+Слепа

DEN 5327.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домување.Компатибилен со Lexus GS350 GS450 H 2013; Упатување Дел Број : 8794030 D41 C0, LX1320147; Само се Вклопува Возила со Појавување на Функции како Огледало.Напојува Прилагодување Огледало со Загреан, Меморија, Пак Сигнал, Puddle Светлина, Слепа Точка Детекција (Без Aspherical Стакло).Направен од Висок Квалитет на Отпорност на ABS Пластика & Стакло За Сигурен Перформанси и долготрајна Издржливост.Plug-n-игра Операција, Директна Топ-на OE Fitment или Замена за Акции Единица,не Бара Измена или Дупчење.Замени скршен или оштетен страна огледало со нашите ОЕМ замена единици во мал дел од она дилер трошоци.Направен да OEM Спецификации тие ќе се вклопат и да ја инсталирате исто како и оригиналот.Компатибилен со Lexus GS350 2013 Компатибилен со Lexus GS450 H 2013 Само се Вклопува Возила со Појавување на Функции како Огледало.

Избор на купувачот..