• Ново
Wearwell 494.78x2x29CH Плочка-Топ Одберете UltraSoft Мат, 29' Должина х 2 Ширина x 7/8 Дебела, Јаглен
zoom_in

Wearwell 494.78x2x29CH Плочка-Топ Одберете UltraSoft Мат, 29' Должина х 2 Ширина x 7/8 Дебела, Јаглен

DEN 19260.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

"Подобро" сунѓерот база.Достапни во 7/8" (22 mm) дебела.Температурата опсег : 0 110 Ф Плочка-Топ Одберете е еден чекор надолу од нашата премиум, но сепак нуди индустрија еквивалент marbleized анти-замор мат.На мермер врвот површината е хемиско-отпорни, отпорни ПВЦ дека е лесно текстура за лесно чистење.За борба против замор, Плочка-Топ Одберете карактеристики солидна, стабилна, двојно-дебел перформанси база.Ова е на исто ниво со многу конкурентни еквиваленти, но со Wearwell бренд за да се обезбеди врвен квалитет.

Избор на купувачот..