• Ново
Minichamps 940017220 Audi TT Купе Модел Играчка, Сина, 1:43 Скала
zoom_in

Minichamps 940017220 Audi TT Купе Модел Играчка, Сина, 1:43 Скала

DEN 1967.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Minichamps.Многу Детални.Материјал : Метал / пластика.Тип : Готови.Почнувајќи од првата слика, за покривање premaster одобрување и до готовиот модел : развој на нови модели е тесно забележани од Minichamp канцелариите.Секој модел, без разлика на тоа што скала, е високо детална реплика на вистински нешто каде совршенство е целта.Со историски точни боја и прецизно да се реплицира decals и ознаки, на Minichamps брендот е нешто колектори погледнете за што и да побара.

Избор на купувачот..