• Ново
Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Pullover Облека Бебе Печатени Долг Ракав Sweatshirt Новородените Деца Детска Кошула, Џемпер Блузи
zoom_in

Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Pullover Облека Бебе Печатени Долг Ракав Sweatshirt Новородените Деца Детска Кошула, Џемпер Блузи

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МАТЕРИЈАЛ : 100% Нов & висок квалитет, мека памучна џемпер, удобност да се носат.Новороденче унисекс бебе Падне џемпер блузи.ДИЗАЈН : Бебе момче девојки долг ракав sweatshirt, crewneck t-маици, симпатична Бебе се печати, 4 боја да изберете, бела, црна, зелена, кафена.Повик pullover кошула.Класичен стил и сите појавување.Може да се носи со фармерки панталони, harem панталони.Вашиот мало бебе девојка момче ќе биде многу кул кога облекување оваа t кошули.ГОЛЕМИНА : Погоден за Новородено бебе девојка момчиња 0-6 месеци/6-12 месеци/12-18 месеци/18-24 месеци, деца девојка момчиња 2t/3t.ве молиме изберете вистинската големина според големината на табелата.ПРИЛИКИ : Погоден за домашни, училиште, партии, на отворено, играње, море, ноќта на Вештерките, Божиќ и за денот на Благодарноста, фото земање, итн.Супер модерен со јакна, јакна, фармерки, legging, чорапи, спортски чевли, капа, итн.PACAKAGE : 1 x Бебе девојка момче долг ракав бебе sweatshirt.Убав подарок за вашиот малиот принц или принцеза.Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Pullover Облека Бебе Печатени Долг Ракав Sweatshirt Новородените Деца Детска Кошула, Џемпер Блузи Опис : Високо квалитетен материјал, меки и удобни, дише и носат-отпорни.Околу врат и долг ракав pullover, писмо модели, едноставни и стилски.Погоден за патување, на шопинг и други прилики.Совршен секојдневно носат за вашите деца во пролет и есен.Големина Водич : Големина(cm) 70 Должина : 33 Биста : 50 Age : 0-6 Месеци 80 Должина : 35 Биста : 52 Age : 6-12 Месеци 90 Должина : 37 Биста : 54 Age : 12-18 Месеци 100 Должина : 39 Биста : 56 Age : 18-24 Месеци 110 Должина : 41 Биста : 58 Age : 2-3 Години Големина(инчен) 70 Должина : 12.99 Биста : 19.69 Возраст : 0-6 Месеци 80 Должина : 13.78 Биста : 20.47 Возраст : 6-12 Месеци 90 Должина : 14.57 Биста : 21.26 Возраст : 12-18 Месеци 100 Должина : 15.35 Биста : 22.05 Возраст : 18-24 Месеци 110 Должина : 16.14 и делови Биста : 22.83 Возраст : од 2-3 Години Спецификации : Материјал : Памук Применливи Пол : Унисекс Применливи Возраст Опсег : Деца Стил : Секојдневен Стил Карактеристики : Мека, удобно, симпатична, убава, модерен Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот Големина : 70/80/90/100/110 Боја : Бела/Црна/Кафеава/Зелен Пакет Содржина : 1 Блузи Забелешки : 1.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред да го купат. 2.Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ветувам : Доколку производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Избор на купувачот..