• Ново
1-6T Деца Деца Момче Девојка Дуксери Pullover ТАТО Писмо за Печатење Sweatshirt Маскирани Џерси Секојдневен Облека Отворено Облека
zoom_in

1-6T Деца Деца Момче Девојка Дуксери Pullover ТАТО Писмо за Печатење Sweatshirt Маскирани Џерси Секојдневен Облека Отворено Облека

DEN 165.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук смеса.Памук мешавина, мека и удобна, лесна математика со бебе кошули, бебе rompers, бебе панталони итн.Симпатична бебе момче девојче татко печати качулка блузи деца маскирани џемпер секојдневен дуксери џеб со надворешна облека, МИСЛАМ дека јас СУМ ЌЕ ЗАПОЧНЕ СО МОЈОТ ТАТКО ДЕНЕС писмо печати на маскирани назад.Долг ракав деца, момчиња и девојки дуксери блузи, црна со бели зборови е толку кул и мода, голем подарок.Погоден за повик за секојдневно носење, роденден на фото снимањето,отворено играње носат со отецот, големото семејство партија носат бебе облека, модни деца момче девојка суичери.Пакет се вклучени : 1x Baby момчиња девојчиња дуксери блузи, Погоден за 1-6 години деца мали деца, момчиња и девојки носат во пролет, есен и зима, голема бебе подарок. 1-6 T Деца Деца Момче Девојка Дуксери Pullover ТАТО Писмо за Печатење Sweatshirt Маскирани Џерси Секојдневен Облека Отворено Облека Големина(инчен) Големина 90 Должина : 15.35 Биста : 24.80 Ракав : 11.81 Возраст : 1-2 Години Size100 Должина : 16.34 Биста : 25.98 Ракав : 12.60 Возраст : 2-3 Години Size110 Должина : 17.32 Биста : 27.17 Ракав : 13.58 Возраст : 3-4 Години Size120 Должина : 18.50 Биста : 28.35 Ракав : 14.57 Возраст : 4-5 Години Size130 Должина : 19.69 Биста : 29.53 Ракав : 15.35 Возраст : 5-6 Години.

Избор на купувачот..