• Ново
Mimosa Чиста и Природни Терапевтски Одделение Acacia Decurrens Апсолутна Масло (100ml - 3.38 мл)
zoom_in

Mimosa Чиста и Природни Терапевтски Одделение Acacia Decurrens Апсолутна Масло (100ml - 3.38 мл)

DEN 623.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ЕТЕРИЧНИ МАСЛА ПАРИ МОЖЕ да се КУПИ : - Топ познат бренд - Чиста Билки масла се природни, undiluted и им помага да се надминат анксиозност и чувствителност.Тоа е исто така се користи како фиксатор во парфимерија индустрија.БОЈА & АРОМА : - Бледо жолта до жолто кафеава боја, Малку Слатка Мобилни течност.Интензивно Флорални, Топло, Зелена, Мед-Слатка Арома.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : - Дифузна, Бања и Масажа на Телото.Не се применуваат директно на кожата.Да се чува далеку од очите.Мијте ги рацете по допирање Апсолутна масла.Топ познат бренд - Чиста Билки масла се природни, undiluted & терапевтски одделение. 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш траен терапевтски придобивки.Сад Тип - Висок Квалитет Килибар Стакло Природни Терапевтски Одделение Апсолутна Масло.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : - Дифузна, Бања и Масажа на Телото.Не се применуваат директно на кожата.Да се чува далеку од очите.Мијте ги рацете по допирање Апсолутна масла.

Избор на купувачот..