• Ново
Kastar 3-Пакет НП-FV70 Замена на Батеријата за Sony HDR-PJ810, HDR-PJ820, HDR-PJ820E, HDR-TD10, HDR-TD20, HDR-TD30, HDR-XR150, HDR-XR155, HDR-XR160, HDR-XR260, HDR-XR350, HDR-XR350VE, HDR-XR550 Камера
zoom_in

Kastar 3-Пакет НП-FV70 Замена на Батеријата за Sony HDR-PJ810, HDR-PJ820, HDR-PJ820E, HDR-TD10, HDR-TD20, HDR-TD30, HDR-XR150, HDR-XR155,

DEN 623.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок Капацитет : Kastar супер висок капацитет NP-FV70 батеријата ќе енергија на вашата камера за многу подолго.Спецификација : Батерија Тип : Литиум-јонска; Батеријата Напон : 7.2 V; Капацитетот на Батеријата : 2650m Ah.Безбедно да се Користи : Kastar литиум-јонска батерија клетки ги исполнува UL1642 & CE стандарди за безбедност за да се обезбеди дека вашата батерија пакет ќе биде безбедно да се користи како замена за вашиот апарат.Доаѓа со изградена-во текот-бесплатно, над-испуштање, во текот-напон, над-струја, и над-греење заштита коло.Заштедите Пари и Време : не поминуваат премногу време и пари на честа брендови со низок квалитет замена.Со нашиот долг рок време и заштита карактеристики, вашиот циклус на живот, исто така, ќе биде подобрен, бидејќи ќе добиете квалитетен производ за вашата камера.Пакетот Вклучува : 3-Pack Батерии.Топло Потсетник : Може да го користите "Ctrl" + "F" лесно може да го најдете вашиот models1. Компатибилен со батерија модели : Sony NP-FV30 NP-FV50 NP-FV70 NP-FV100 Battery2. Компатибилен со полнач модели : Sony П.Н.Е.-TRV П.Н.Е.-VH1 AC-VQH10 Charger3. Компатибилен со камера и видео камера модели : Sony DCR-PJ5 DCR-SR15 DCR-SR20 DCR-SR21 DCR-SR58 DCR-SR68 DCR-SR73 DCR-SR78 DCR-SR83 DCR-SR88 DCR-SX15 DCR-SX20 DCR-SX21 DCR-SX22 DCR-SX33 DCR-SX34 DCR-SX43 DCR-SX44 DCR-SX45 DCR-SX53 DCR-SX63 DCR-SX65 DCR-SX73 DCR-SX83 DCR-SX85 Sony DEV-3 DEV-30 DEV-5 DEV-50 DEV-50 VSony FDR-AX100 FDR-AX100 E FDR-AX700 FDR-AX33 FDR-AX43 FDR-AX53 FDR-AXP55 Sony HDR-CX110 HDR-CX115 HDR-CX116 HDR-CX130 HDR-CX150 HDR-CX155 HDR-CX160 HDR-CX180 HDR-CX190 HDR-CX200 HDR-CX210 HDR-CX220 HDR-CX230 HDR-CX250 HDR-CX260 V HDR-CX280 HDR-CX290 HDR-CX300 HDR-CX305 HDR-CX320 HDR-CX330 HDR-CX330 E HDR-CX350 HDR-CX360 HDR-CX370 HDR-CX380 HDR-CX390 HDR-CX400 HDR-CX410 HDR-CX430 HDR-CX455 HDR-CX510 HDR-CX540 HDR-CX550 HDR-CX560 HDR-CX580 HDR-CX610 E HDR-CX675 HDR-CX690 HDR-CX700 HDR-CX730 HDR-CX740 HDR-CX760 HDR-CX900 HDR-CX900 ESony HDR-PJ10 HDR-PJ200 HDR-PJ220 HDR-PJ230 HDR-PJ260 HDR-PJ26 HDR-PJ30 HDR-PJ320 HDR-PJ330 HDR-PJ340 HDR-PJ340 E HDR-PJ350 HDR-PJ380 HDR-PJ390 HDR-PJ420 HDR-PJ50 HDR-PJ510 HDR-PJ540 HDR-PJ580 HDR-PJ650 HDR-PJ670 HDR-PJ710 HDR-PJ740 HDR-PJ760 HDR-PJ780 HDR-PJ790 HDR-PJ810 HDR-PJ820 HDR-PJ820 ESony HDR-TD10 HDR-TD20 HDR-TD30 Sony HDR-XR150 HDR-XR155 HDR-XR160 HDR-XR260 HDR-XR350 HDR-XR350 VE HDR-XR550 Sony NEX-VG10 NEX-VG20 NEX-VG30 NEX-VG900 Sony HXR-MC50 HXR-NX30 HXR-NX70 HXR-NX80 Sony PXW-Z90 V PXW-X70.

Battery Type:
Lithium-ion; Battery Voltage

Избор на купувачот..