• Ново
For08-21 Sequoia 07-21 Тундра Челик 3 Бул Бар Им Помогнам На Браник Решетката Guard
zoom_in

For08-21 Sequoia 07-21 Тундра Челик 3 Бул Бар Им Помогнам На Браник Решетката Guard

DEN 4343.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!.Пакет содржи : 1 x Бул бар; 1 х Сет за Монтажа на Хардвер за Полнење; 1 x Инсталација Настава. 3" од не ' Рѓосувачки Челик Tubbing; Лесно се инсталира, сечење или дупчење можеби се потребни за модел без забавува кука отворање.Дел# : E03 YA0101. Гаранција : 2 Години.Fitment Please проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Position Placement на Возило : Front Specification Type : Бул Бар Bumper Style : Tubular Condition100% ново во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не смее да биде инсталиран или се користи.Item_Offered Package вклучуваат : 1 x Бул бар; 1 х Сет за Монтажа на Хардвер за Полнење; 1 x Инсталација Настава;Material Stainless Steel Warranty2 Year Feature-3" од не ' Рѓосувачки Челик Tubbing-Лесно се инсталира, сечење или дупчење можеби се потребни за модел без забавува кука отворање-УВ-отпорни , обичај се вклопуваат заградата за секој application Surface Finish Polished Color Silver.

Избор на купувачот..