• Ново
Cabilock 9 Ролни Денот на Вљубените Washi Ленти DIY Декоративни Ленти Scrapbooking Оркестарот Ленти
zoom_in

Cabilock 9 Ролни Денот на Вљубените Washi Ленти DIY Декоративни Ленти Scrapbooking Оркестарот Ленти

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Атрактивни модели, одлична декорација на вашиот ракотворби, embellishments книги, итн.Да ги користите овие хартија ленти за да се направи вашиот DIY занаети и нека вашата имагинација се кандидира дивите.Оваа washi хартиена трака во собата може да им даде на вашиот занаети и канцелариски креативен изглед.Направени од премиум хартија материјал, бележник лента е безбедно за секој употреба.Тие се големи дома или продавница DIY ленти за DIY подарок пакет.Добар купување избор.Description These хартија ленти се направени од уникатни материјали.Лесно да лупам и стап, и да се отстрани без да остават било леплива остатоци.Совршен за planners, scrapbooks декорација, честитки одлуки.Голема реквизити за DIY занает.Прекрасен подарок за избор за Денот на Вљубените.Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано.-Материјал : Хартија.-Големина : За 4.10 X4.10 X1.50cm/ 1.61 X1.61 X0.59in.- Атрактивни модели, одлична декорација на вашиот ракотворби, embellishments книги, итн.- Да ги користите овие хартија ленти за да се направи вашиот DIY занаети и нека вашата имагинација се кандидира дивите.- Оваа washi хартиена трака во собата може да им даде на вашиот занаети и канцелариски креативен изглед.- Направени од премиум хартија материјал, бележник лента е безбедно за секој употреба. - Тие се големи дома или продавница DIY ленти за DIY подарок пакет.Добар купување избор.Пакет Including9 x ролни на ленти.

Избор на купувачот..