• Ново
Smartwatch за Мажи Жени Деца,на F8 Smart Watch Движење Вежба Pedometer отчукувањата на Срцето Здравје Мониторингот Tracker Pedometer
zoom_in

Smartwatch за Мажи Жени Деца,на F8 Smart Watch Движење Вежба Pedometer отчукувањата на Срцето Здравје Мониторингот Tracker Pedometer

DEN 2220.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Отчукувањата на срцето следи и спиење tracker : отчукувањата на срцето мониторинг овозможува да го проверите вашиот отчукувањата на срцето во секое време, и подобро да се разбере вашето срце го оценувате трендови.автоматско спиење следење на вашите длабоки, светлина, и буден спиењето, и да се обезбеди сеопфатна анализа на вашиот сон квалитет (длабок сон,светлина спијам и се будам време) да ви помогне да добие подобро разбирање за вашето здравје и и да се направи разумен прилагодување на вашиот начин на живот.Точни фитнес тракер и поврзани gps : поддржува 7 спортови како што се одење, трчање, возење велосипед, крстоносните, mountaineering, динамичен велосипедизам, крстоносните, фитнес, неблагодарна работа, јога.прецизно се евидентираат сите дневни активности како чекори, растојание, калории изгори, милји одеше, активни минути.поврзување на gps во вашиот мобилен телефон може да ги пратите на сите на вашиот тренингот правци, растојанија и финансиска состојба за време на вежбање.останете мотивирани во текот на целиот ден!.Повик и известувања за порака : кога ќе се поврзете на smart watch до вашиот паметен телефон, ти никогаш нема да пропуштите повик или од порака повторно.тоа ќе вибрираат и да ве известува кога вашиот телефон прима повик, sms текстуални или снс известувања (facebook, twitter, whatsapp, linkedi, гласник, instagram).можете дури и може да се откажам дојдовни телефонски повици директно од вашиот зглоб.Водоотпорен фитнес види и долготрајна батерија : fitness watch е дизајниран со ip67 водоотпорен рејтинг,кој ви овозможува да се плива во базен со тоа без грижи(напомена : тоа не може да го пратите вашиот пливање на податоци).голем капацитет и ниска потрошувачка на енергија дизајн нуди повеќе издржливост.таа поддршка од 7 дена од нормална и 32 дена време на мирување, donerton smartwatch се многу погодна за отворен спортски, вежбање целиот ден!.Ги надмине вашите очекувања : нашата боја на екран на допир за да може лесно да работат и лесно да се провери детални податоци во извештаите.има 6 стилски часовник се соочува за да го изберете од различни стилови се совпаѓаат со вашето различни расположенија.повеќе практични алатки како аларм часовниците, stopwatch (стоперка), тајмер, камера контрола, музика контролер, sedentary потсетување, се прилагодува осветленоста,се најде телефон.овој часовник може да биде многу добар дар избор за да го направите луѓето живеат повеќе здрави, повеќе се активни и повеќе погодно.Спецификации :
Производ : Пулсот анти-замор smart watch.
Бои : црна, портокалово-црна, портокалова.
Bluetooth-компатибилна верзија:Bluetooth 4.0
RAM/ROM:32 K/512 K
СТАН:Aiwear
Доказ Одделение : Животот е водоотпорен, така што не може да се искапеш/пливаат.
Тип/големина/резолуција на екран : 0.96 tft/128 * 64.
Капацитетот на батеријата и батеријата тип : 100 MA литиум батерија.
Време на полнење : околу 3 часа.
Време во мирување : 15 дена.
Случај материјал : PC+ABS.
Материјал : TPU.
Ширина : 20 MM.
Бирање големина (должина x ширина x висина) : 39 * 38.5 * 11.5 мм.
Пакување големина : 190 * 64 * 22.5 мм.
Нето тежина : 33 G нето тежина.
Комплетен сет тежина : 113 G.
Пакување листа : 1 види, 1 полнење клип и 1 прирачник во двете Кинески и англиски јазик.
Андроид или i OS верзии поддржан од : Android4.4 и i OS8.0 или погоре.
Пакет Се Вклучени :
1x се види.
1x полнење клип.
1x упатство во Кинески и англиски јазик.
.

Избор на купувачот..