• Ново
NXXG НОВИ 5Pair Меки Трепките 25мм 5d Mink Трепките Долго Дебели Природни Лажни Трепки Трепките Продавачите Шминка Mink Eyelashesa(5D05)
zoom_in

NXXG НОВИ 5Pair Меки Трепките 25мм 5d Mink Трепките Долго Дебели Природни Лажни Трепки Трепките Продавачите Шминка Mink Eyelashesa(5D05)

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❤【ВИСОК КВАЛИТЕТ и рачно изработени ТРЕПКИТЕ】Секој од нашите 5 D лажни трепките е рачно изработени, како мека и меки како вашиот трепките, живописни и сјајна и долг животен век.Додадете должината на модерен начин, направи вашите очи светли и шармантна.И тоа може да се користи од повеќе од 15 пати со соодветна грижа. ❤Уникатен дизајн : 8 различни стилови на лажни трепки, можете да се обидете 8 различни стилови на лажни трепки во различни места.Рачно изработени лажни трепки имаат најмногу шармантен и уникатен ефект.Научни дизајн го прави лесно да се држиме за твоите очи. ❤Мулти-функционална апликација : Тоа може да се широко се користи во многу прилики, како што се работа, училиште, девојка партија, selfie и датира.Тоа е исто така добар избор за пријатели, родендени, Мајката Ден, Денот на Вљубените, Божиќ, итн.Особено за ноќта на Вештерките партии, шминка, selfies, свадба слики. ❤ Промените вашите очи : Дебела долги трепки се направи сте згодна ѕвезда со големи очи.Сите овие лажни трепки можат да се сече на соодветна должина и крива според вашите потреби. ❤ Користење на напредни симулација технологија, со користење на високо-квалитетни увезени синтетички влакна, дизајнирани од професионални дизајнери, внимателно се рачно изработени и донесени строга квалитетот на инспекциите.Нашите вештачки mink трепки се безбедни, суровост-бесплатно, удобни, меки, меки и супер светло. ❤Тие се лесни за користење и се отстрани, во прилог, ако нашите вештачки mink трепки се користат правилно и отстранети, тие може да се употребуваат многу пати.Уникатен дизајн : 8 различни стилови на лажни трепки, можете да се обидете 8 различни стилови на лажни трепки во различни места.Рачно изработени лажни трепки имаат најмногу шармантен и уникатен ефект.Научни дизајн го прави лесно да се држиме за твоите очи.Користење на напредни симулација технологија, со користење на високо-квалитетни увезени синтетички влакна, дизајнирани од професионални дизајнери, внимателно се рачно изработени и донесени строга квалитетот на инспекциите.Нашите вештачки mink трепки се безбедни, суровост-бесплатно, удобни, меки, меки и супер светло.Тие се лесни за користење и се отстрани, во прилог, ако нашите вештачки mink трепки се користат правилно и отстранети, тие може да се употребуваат многу пати.Секоја жена сака да има пар на шармантна очите, која може да донесе надеж, донесе љубов и донесе самодовербата на жените.Еден пар на долги и дебели трепките може да светне вашиот фацијални карактеристики, ја зајакне својата природна убавина и помогне да се соочи со светот подобро.Се надевам дека секоја жена може да продолжат со убавина и се верни на себе.

Избор на купувачот..