• Ново
FJMY2020 Скриена Камера 2G Лов Камера SMS MMS SMTP 20MP Мобилната Трага Камера HC801MLI Безжична Диви Надзор со 5000Mah Литиум Батерија за дивиот свет и Мониторинг
zoom_in

FJMY2020 Скриена Камера 2G Лов Камера SMS MMS SMTP 20MP Мобилната Трага Камера HC801MLI Безжична Диви Надзор со 5000Mah Литиум Батерија

DEN 3489.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

- 120 степен 1080 P HD ПИР сензор камера, поддршка 20 MP/16 MP/12 MP/8 MP / 5 MP / 3 MP избор на резолуција на сликата, 1080 P 30fps видео.Инфраред камера анкета за диви животни. - 1 / 5 / 10 / 30 секунди / минутен интервал помеѓу предлози по желба.Камерата може да бидат програмирани да работат или во ПИР или режим на време застаруваат режим. - МО флеш за боја фото / видео ден или црна и бела слика / видео во текот на ноќта.HD (1080 P) со звук. - Вистински температура, време и датум за да се печат во сликата, па така ќе знаете кога на слика или на видео беше донесена. - 36pcs IR-Led диоди, супер долго откривање спектар до 20 милиони / 66 метри.Активирањето време е 0.3 s, брз оган континуирано снимање, не пропуштајте било важно слика.Параметар : Image Sensor : 8 Мега Пиксели Боја CMOSMemory : ТФ-Картичка до 32 GB(не се вклучени)Леќа : F=3.1; FOV=120 °Големина : 135mm * 90mm * 76 mm Display : 2.0 инчен TFTMode : Камера/Видео/Камера USB2.0; Микро SD Картичка ; 12 V/1А Надворешен приклучок; SIM картичка jack Fix Метод : Појас, Tripod mount Motion Детекција : Низок/Среден/High Operation Температура : -20 ~70(-4~158)Напојување : 5000m A литиум battery Timer : Yes Waterproof : IP66 Package детали : 1 X HC-801 MLI Camera1 X USB Cable1 X Strap1 X Manual1 X Antenna1 X 5000 Mah Li-батеријата.

Избор на купувачот..