• Ново
Совршена Жена Подароци, Посакувам Што Може да биде еден да се Види Над Вас Додека Спиете, Сарказам Денот на Вљубените Сончоглед Нараквица од Жена
zoom_in

Совршена Жена Подароци, Посакувам Што Може да биде еден да се Види Над Вас Додека Спиете, Сарказам Денот на Вљубените Сончоглед Нараквица

DEN 1250.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен бразлетна е премиум квалитет подарок за Сопругата, тоа е совршен начин да ја искажете вашата љубов!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој накит е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња се triple-обложено со 14 K злато.ПРИЛАГОДЛИВ - синџирот е 6.7 инчи долго и има прилагодливи 1.2-инчен extender за да ги собере некој зглоб или глуждот совршено.На pendant е 1.38 инчи (35mm) во должина.ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет На производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!.

Избор на купувачот..