• Ново
Rockwell Жилети 6S Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Двојна Предност за Безбедност на Жилет + 5 шведски Нерѓосувачки Челик жилети... (Црвено)
zoom_in

Rockwell Жилети 6S Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Двојна Предност за Безбедност на Жилет + 5 шведски Нерѓосувачки Челик жилети...

DEN 3120.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЕЛИМИНИРАЊЕ на ЖИЛЕТ ИЗГОРИ СО НАШИОТ НАЈГОЛЕМ ПРЕМИУМ RAZOR - Rockwell е потрајни жилет карактеристики иновативен дизајн ги елиминира бричење иритација и ingrown влакната ЗА БЛИЗОК, УДОБНО ОТСЕКУВА СЕКОЈ ПАТ.ИНОВАТИВЕН СИСТЕМ = НЕМА ПОВЕЌЕ NICKS ИЛИ НАМАЛУВАЊА - На Rockwell 6 S карактеристики Rockwell е ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ БРИЧЕЊЕ СИСТЕМ, па секој тип кожа и лицето коса должина може да се добие голема shaves БЕЗ РИЗИК ОД NICKS ИЛИ НАМАЛУВАЊА.НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИУМ, ТРАЈНИ производи од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - На Rockwell 6 S е направена од чисти, издржливи нерѓосувачки челик преку иновативен метал-инекција-калапи процес, и е лежиште-разрушен за премиум мат финиш.ДОАЃА СО 1 МЕСЕЦ НА НОЖЕВИ Спакувани во домот кожа метал подарок кутија содржи 1 Rockwell 6 S Жилет со 5 Rockwell Жилети бренд премиум шведски Нерѓосувачки Челик жилети.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Сите наши жилети се поддржани од страна на доживотна гаранција против производствени дефекти - Ние стоиме зад изработка што оди во сите наши жилети.Кован од чисто не ' рѓосувачки челик за живот на неверојатна shaves.Возљубени од бричење експерти во светот, Rockwell 6 S Црвено е загарантирана да го надградите вашиот рутински и ја испорача најдобри shaves некогаш сте искусни.

Избор на купувачот..