• Ново
Licogel Занает Лента Декоративни DIY 5 Ролни 6.56 ft Слатки Обоени Лепило Долго Лесни Излет Лента за Обновливи DIY Занает Scrapbooking
zoom_in

Licogel Занает Лента Декоративни DIY 5 Ролни 6.56 ft Слатки Обоени Лепило Долго Лесни Излет Лента за Обновливи DIY Занает Scrapbooking

DEN 1521.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Примена : На селотејп може да се користи за подарок завиткување, планер, списанија, фото албум и повеќе.Декоративни : занает лента може да ги красат вашата уметност и занаети проекти, додавајќи допир на убавина.Материјал : Направен од хартија, на излет лента е високо-квалитетни и издржливи.DIY маскирање лента еден големина : Вкупната должина 2m(6.56 ft), ширина : 1cm(0.39 in).Карактеристика : маскирање лента е леплив и отстранлив, лесен и удобен за употреба за деца и возрасни.

Избор на купувачот..