• Ново
Erosebridal Изградба Завеси за Момчиња 42 Wx90 L Конструкција на Багер Прозорец Завеси Деца Цртан филм Камион Возило Прозорец Третмани Изградба Автомобил Тема Прозорец Drapes
zoom_in

Erosebridal Изградба Завеси за Момчиња 42 Wx90 L Конструкција на Багер Прозорец Завеси Деца Цртан филм Камион Возило Прозорец Третмани

DEN 1055.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На високо-одделение Кадифени Ткаенини, Мека и Кожа-пријателски. 【Завеса Поставите】 : Сет вклучува 2 панели на 42 W x 90 L инчен секој.Машина перат во нежни циклус и ладна вода, не кајгана.Топло железо и собори сува на ниски температури. 【Grommet Изградба】 : Секоја завеса панел има Сребрена Пластична grommets на врвот.Секој grommet внатрешен дијаметар е 1.8 инчен и надворешниот дијаметар е 2,7 инчи, може да се спореди со повеќето прачки.Лесно да се откажам, и слајд непречено. 【Одличен Подарок】модерната мода новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца.Овој прозорец третмани во собата е исто така погоден за целосна сезони, Пролет, Лето, Есен и Зима.Тоа исто така може да се користи како подарок за вашето семејство и пријатели.Како ноќта на Вештерките, Црн петок, Сајбер понеделник, Божиќ, Роденден,свадба годишнина,Денот на Вљубените,денот на Таткото,на Мајката Ден,итн,ќе се допаѓа : ). 【Материјал】 : По Слушате клиент гласот и повратни информации , имаме подобри структурата на завеса , со користење на Високо-одделение кадифени ткаенини, мека и кожа-пријателски.Сега Нашата завеси може да блокира 30-50% сончева светлина поради различни бои (Темна боја функционира подобро од светла боја).Верувам дека Тоа може да ви обезбеди подобра средина за работа или спиење(Не се Целосно Затемнување Завеси,НЕМА светлина блокирање завеси,НЕ заштеда на енергија завеси). 【Мулти-цел】 : Нашите современи печатени завеси се со јасни дизајни и светли различни стилски бои.Завесата панел се совршени за Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња Деца, Деца Млади Малолетници, Жени Млад Човек Дома Соба, Дневна Соба, Спална соба,Dorm Соба,трпезарија и Расадник Соба.Пакетот Вклучува : 2*Прозорецот Третман Поставува Групи Странични Панели Drapes.На високо-одделение кадифени ткаенини, мека и кожа-пријателски, Прозорецот Drapes anatural на значително мека рака се чувствуваат.Големина Информации : : 76 W*45 L инчен Прозорец Странични Панели. 76 W*54 L инчен Прозорец Странични Панели. 84 W*63 L инчен Прозорец Странични Панели,за тинејџери возрасни Оркестарот. 84 W*84 L инчен Прозорец Странични Панели,за тинејџери возрасни Оркестарот,Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинската соба,дете соба, одмор дома, или се тоа заедно за RV патувања. 84 W*90 L инчен Прозорец Странични Панели,за тинејџери возрасни Оркестарот,Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинската соба,дете соба, одмор дома, или се тоа заедно за RV патувања. 104 W*63 L инчен Прозорец Странични Панели,за тинејџери возрасни Оркестарот,Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинската соба,дете соба, одмор дома, или се тоа заедно за RV патувања. 104 W*84 L инчен Прозорец Странични Панели,за тинејџери возрасни Оркестарот,Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинската соба,дете соба, одмор дома, или се тоа заедно за RV патувања. 104 W*90 L инчен Прозорец Странични Панели,за тинејџери возрасни Оркестарот,Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинската соба,дете соба, одмор дома, или се тоа заедно за RV патувања. 104 W*96 L инчен Прозорец Странични Панели,за тинејџери возрасни Оркестарот,Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинската соба,дете соба, одмор дома, или се тоа заедно за RV патувања.Повод : симпатична мебел Дома декорација Модерно дизајниран за Деца ,Возрасни, Мажи, Жени, Тинејџерите.Овој Прозорец Третман Поставува е исто така погоден за целосна сезони, Пролет, Лето, Есен и Зима.Тоа исто така може да се користи како подарок за вашето семејство и пријатели.Како ноќта на Вештерките, Црн петок, Сајбер понеделник, Божиќ, итн.ќе се допаѓа : ).

Избор на купувачот..