• Ново
KSHQU Мрежа Фиока за Замрзнување Оддел Панталоните Кутија за Чување Облека Складирање Кутија, Торба Домаќинство & Организаторите (Бела, E)
zoom_in

KSHQU Мрежа Фиока за Замрзнување Оддел Панталоните Кутија за Чување Облека Складирање Кутија, Торба Домаќинство & Организаторите

DEN 813.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Мрежа.Голем 6 Мрежи : 32×25×17cm/12.59×9.84×6.69 инчи.Б.Средни 7 Клетки : 36×17×12cm/14.17××6.69×4.72 инчи.Г.Голема Големина 7 Ребра : 36×25×20cm/14.14×9.84×7.87 инчи.E.Големи Димензии 9 Клетки : 32×25×17cm/12.59×9.84×6.69 инчи.

Избор на купувачот..