• Ново
6pcs Уво Костец Продолжување Кука Силикони Анти Затегнување Уво Кабелот Носителот Прилагодливи Лицето Маска Рака Extender Црна Проѕирна
zoom_in

6pcs Уво Костец Продолжување Кука Силикони Анти Затегнување Уво Кабелот Носителот Прилагодливи Лицето Маска Рака Extender Црна Проѕирна

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бидете сигурни дека ова се вклопува со внесување на вашиот модел број.анти затегнување лице капакот на држачот за трчање, велосипедизам, пешачење, скијање, мото качување, маратон обука и други активности.лицето маска рака extender Прилагодливи дизајн, лесно да ви се исполнат различни стегање треба.уво декомпресија кука.уво кабелот продолжување тока.лицето guard тока.Опис 6pcs уво костец продолжување кука силикони анти затегнување уво кабелот носителот прилагодливи лицето маска рака extender Карактеристики - Боја : Црна, Транспарентни. - Материјал : Силикон. Големина На : Околу 19.9x1.2x0.3cm.Пакет Вклучувајќи 6 x маска куки.

Избор на купувачот..