• Ново
Tennsco БУ-724872PA-WNE Масовно Складирање Багажник, Particleboard Платформа, Гуја Единици, 3 Засилувања, 2750 Lbs Капацитет, 72 Ширина, 48 Должина, 72 Висина, Вино
zoom_in

Tennsco БУ-724872PA-WNE Масовно Складирање Багажник, Particleboard Платформа, Гуја Единици, 3 Засилувања, 2750 Lbs Капацитет, 72

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Particleboard Платформа.Гуја Единици. 3 Засилувања. 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Складирање Полици се идеално решение за големите и тешки производи.Греди брзо се поврзете на uprights со посебни заострените прст конектори и палубата поддржува дека пушти во зрак слотови за да се создаде силна и билатерален рамка.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Избор на купувачот..