• Ново
LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 481 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, BedroomPink Lotus Зелени Лисја Фламинго Шема
zoom_in

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 481 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, BedroomPink Lotus Зелени

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразија-отпорни и лесно да се чисти.Основата е изработена од тврда пластика, која не е лесно да се скрши.Големина : 7(L) x 2.7(W) x 1(H) инчи.Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножици, пост-тоа белешки, чешли. 5 куки закачалка може да се користи како вашата кујна багажник, крпа багажник, шамија багажник, грб управување, клучните кука, паричник кука и други.Идеален за entryway, спална соба, плакар, кујна и така натаму.Печати Дизајн : печати дизајн ќе додадете контакт од стил на вашата меморија.Одлично за entryway простор организирање и ѕидот декоративни.Силна и Разноврсна : внатрешна кука има силно на различни површини, вклучувајќи и насликаните ѕидови, заврши дрво, стакло, плочи, метал и други мазни површини.Лесен За Користење : Лесно да се залепи и нема да го оштети вашиот ѕидови, нема потреба да се помине и да се вежба.Лесно да се отстрани без површината штета, може да се расклопуваат лесно по топење 3 M ленти со греење со фен за коса.Ѕидот кука се направени од издржлив микрофибер кожа и тврда пластика, обезбедување на квалитет и долговечност.Со 5 куки и 1 за складирање оддел, ѕидот решетката може да се одржи многу.Можете да declutter вашиот дом, со овој стилски и практични ѕид кука.Заштеда на простор и да изгледате одлично во исто време.Тоа може да биде цврсто инсталиран на било каква мазна површина сакате во само два чекори.Зошто да го одберете нас? -Организира : Нашиот ѕид кука ви помага да ги зачувате простор и да ја задржите вашиот дом организираше -Моден печатење : На јадица со печатење е погоден за поврзување со голем број на ѕидовите.Тоа ќе додадете некои модни да комплимент вашиот соба -Широка Примена : Широко се користи на различни мазни површини, како Плочка, Керамика ,Метал, Пластика Површината и повеќе -Организирање на Штета-Слободно : Каже збогум на дупки, знаци, или леплива остатоци на вашите ѕидови, врати, кабинети, или плакари.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава Спецификации : -Големина : 7(L) x 2.7(W) x 1(H) инчи -Материјал : површина : микрофибер кожа; база : тешко пластика -Претпазливост ве Молиме : На кука може да се користат по intalling тоа 3-4 часа кука држи до 2 килограм/ 4.4 фунти На јадицата не се препорачува за бесење тешки, скапи или кршливи предмети -Пакет : ѕид кука.

Избор на купувачот..