• Ново
80mm Бања Клуч Потоне водовод, Мултифункционални Клучеви Сет Со 3 Chucks Раце, Голем Отворање Прилагодлив Клуч, за Славина Потоне Водовод Инсталација Алатка (1Set)
zoom_in

80mm Бања Клуч Потоне водовод, Мултифункционални Клучеви Сет Со 3 Chucks Раце, Голем Отворање Прилагодлив Клуч, за Славина Потоне

DEN 839.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. Мултифункционален бања тапа потоне водовод клуч, големи-отворање прилагодлив клуч посебни одржување алатка. 2. Прилагодлив : Притиснете на прекинувачот, изградена-во пролет, големината на отворот може да се прилагоди произволно. 3. Предност : Поголема прецизност, поголема флексибилност и повисока ефикасност.Нема да го оштети декоративни цевки и ореви, како што се позлатени, бакар, итн. 4. Quaility материјали : Изработени од алуминиумска легура, тоа е со висока цврстина, отпорност и издржливост. 5. Лесен за користење : дршката е кратка, ергономски, не е лесно да се скрши, и лесен за употреба во мали простори.Мултифункционален Бања Клуч ? 80mm мултифункционален бања тапа потоне водовод клуч, големи отворање прилагодлив клуч посебни поправка алатка. ?Функција : 1. Погоден за демонтажа и монтажа на санитарија, цевки ореви, итн. 2. Нема да го оштети декоративни цевки и ореви, како што се позлатени, бакар, итн. 3. Дршката е кратка, ергономски, не е лесно да се скрши, и лесен за употреба во мали простори. 4. Поголема прецизност, поголема флексибилност и повисока ефикасност. 5. Изработен од алуминиумска легура, тоа е со висока цврстина, отпорност и издржливост.Боја : Сребро Должина : 270mm Максимална отворање : 80mm Материјал : алуминиум легура Пакетот Вклучува : 1 Постави* Клуч Алатки, Совети : се Должи на екранот и осветлувањето, ве молиме да се фокусира на вистинските производ примени.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.

Избор на купувачот..