• Ново
Jieotwice Z Оската Хоризонтална Платформа Лифт Двоен Крст Железнички Линеарна Водич Z90-2 Лизгачки Фаза 90 * 90mm
zoom_in

Jieotwice Z Оската Хоризонтална Платформа Лифт Двоен Крст Железнички Линеарна Водич Z90-2 Лизгачки Фаза 90 * 90mm

DEN 1819.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Користење на крстот ролери водич за висока точност и непречено движење.Главната материјал за алуминиум, мала тежина, погоден да биде изградена за други уреди.Диск : диференцијални главата.Z Оската Хоризонтална платформа Лифт Двоен Крст Железнички Линеарна Водич Z90-2 Лизгачки Фаза 90*90mm Функција : 1. Користење на крстот ролери водич за висока точност и непречено движење 2. Главната материјал за алуминиум, мала тежина, погоден да биде изградена за други уреди 3. Диск : диференцијални главата Параметар : се Движи на ветер : Z оската степен на слобода Материјал : алуминиум легура Маса големина : 90 * 90mm Водич тип : (двоен) V-тип на крстот ролери водич Удар : 10мм Оптоварување : 88.2 N (9kgf) на Точноста : 0.01 mm Минимум читање : 0.01 mm Правост : 0.01 mm Тежина : 0.55 кг Пакет се вклучени : 1 x Z90-2 Хоризонтална Платформа Лифт.

Избор на купувачот..