• Ново
Единствена Жена Подароци, Посакувам Што Може да биде еден да се Види Над Тебе Додека Спиеш Секој, Единствена Љубов Танцување Ѓердан за Жената од Мажот
zoom_in

Единствена Жена Подароци, Посакувам Што Може да биде еден да се Види Над Тебе Додека Спиеш Секој, Единствена Љубов Танцување Ѓердан

DEN 1780.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕН ПОДАРОК - Нашиот накит е со врвен квалитет подарок за Жена.Испрати до тоа посебно некој како совршен начин да ја искажете вашата љубов.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Оваа Љубов Танцување Pendant Ѓердан е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња тројно обложено со 14 K злато.ПРИЛАГОДЛИВ - синџирот е 15.75 инчи долго и има прилагодливи extender.Тоа ќе се вклопи во секој вратот совршено.На pendant е 0.64 инчен (16.3 mm) во должина и 0.63 инчен (15.8 mm) во ширина.ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет На производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!.Порака од срце!Оваа Жена Љубов Танцување парче карактеристики .925 фунта сребро и е сигурен да се направи вашите најблиски насмевка со својот шарм кога тој пристигнува подарок-подготвени во нашата прекрасна обичај пакување!Како дополнителна бонус, ние го вклучите ексклузивни картички можете да со гордост се прикаже на екранот на вашиот полица или подарите како внимателен присутни; овие пораки се изразат токму колку ти е гајле за секое лице.

Избор на купувачот..