• Ново
EuisdanAA 6mm 3MP F2.0 FPV CCTV Леќа на Камерата Широк Агол за CCD Камера(Lente cámara de видео надзор де 6 мм 3MP F2.0 FPV гран аголна став cámara CCD
zoom_in

EuisdanAA 6mm 3MP F2.0 FPV CCTV Леќа на Камерата Широк Агол за CCD Камера(Lente cámara de видео надзор де 6 мм 3MP F2.0 FPV гран

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ова е 6mm фокусна должина на леќата на камерата.Тоа е F2.0 голем отвор.Оваа камера за видео надзор е погодна за сите IP камери со М12*0.5 mm планината.Тоа им овозможува на повеќе од сцената да бидат вклучени во фотографијата и да се врши и во текот на денот.(Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да влијаат на инсталацијата и употребата на други додатоци.(Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.Euisdan AA 6mm 3 MP F2.0 FPV CCTV Леќа на Камерата Широк Агол за CCD Camera CCTV Камера Lens Description High дефиниција слика, добра боја реставрација, и помалку нарушување.Оваа камера за видео надзор е погодна за сите IP камери со М12*0.5 mm планината.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да влијаат на инсталацијата и употребата на други додатоци.Опис на Spanish Lente cámara de видео надзор де 6 мм 3 MP F2.0 FPV гран аголна став cámara CCDEsta es una lente де cámara de distancia фокусна де 6 mm.Tiene una гран apertura F2.0.Esta cámara видео надзор es adecuada став todas las cámaras IP един montura М12 * 0,5 мм.Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.

Избор на купувачот..