• Ново
DHCZZRS774 Електричен Камин Електричен Камин Поставен Chimneypiece W200cm Дрвени Mantel Плус Режач Вештачки LED Оптички Пламен Декорација Оган Место (Боја : Кафена Без Грејач)
zoom_in

DHCZZRS774 Електричен Камин Електричен Камин Поставен Chimneypiece W200cm Дрвени Mantel Плус Режач Вештачки LED Оптички Пламен Декорација

DEN 1682.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одлична суровини резултат во одличен квалитет со сертификат CE,.Модерен, најновиот стил;.Приспособувањето на светските водечки пламен технологија, што жив пламен;.Идеален за стан, куќи барови ресторан и канцеларии;.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо - квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Потекло : CN(Потекло)Сертификација : CESize : L1200 x H520 x W180mm Инсталација Тип : INSERTType : Други Fireplaces Usage : Внатрешна Главен материјал : HDF+LED+ калено glass Fucntions : украсување/греење, далечински controlled Feature : оптички вештачки пламен, еколошки Работен напон : 110 V/220 V Огнена моќ : 15 WHeating моќност : 750-1500 W Греење принцип : греење жица Огнени принцип : оптички одраз Пламен осветленост : прилагодлив, со dimmer Adapters : далечински управувач,plug Plug стил : англиски/Американски/European/ руски стил Звучен ефект : Нема Нето тежина : 18 КГ каминот носи релаксација и комфор во домот, идеален за фамилија соба, спална соба, хотелско лоби или било каде средината е потребно.

Избор на купувачот..