• Ново
Asuwish Компатибилен со Nokia 1.4 Паричникот Случај и Калено Стакло Екран Заштитник Lanyard Кожа Солиден Флип Чанта Држачот на Стојат Мобилен Телефон Додатоци Покритие за Nokia
zoom_in

Asuwish Компатибилен со Nokia 1.4 Паричникот Случај и Калено Стакло Екран Заштитник Lanyard Кожа Солиден Флип Чанта Држачот на Стојат

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Компатибилни Модели】 : Компатибилен со Nokia 1.4, НЕ е компатибилна со други уреди. 【Подарок】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло screen protector + 1 парче монтажни врвката за околу рака како бесплатен подарок. 【Држачот на】 : 3 картичка слотови безбедно држете го вашиот картички и некои пари, без да се земаат паричник надвор. 【Потпирачот】 : Потпирачот може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime. 【Премиум Услуга】:Asuwish обезбедува 24 часа професионални & убаво услуги на клиентите.ГАРАНЦИЈА : *БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА*, или *ЦЕЛОСНА НАПЛАТА* за неисправни производи, ако имате било какви сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате по е-пошта,ние ќе се обезбеди задоволни решенија за вас. 【Компатибилни Модели】 : Компатибилен со Nokia 1.4, НЕ е компатибилна со други уреди.【Пакетот вклучува】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло screen protector + Монтажни врвката за на Рака.

Избор на купувачот..