• Ново
Прецизност Шрафцигер Постави со точност Битови, UrbanX 122pcs Магнетни Diy Возачот Електроника Поправка Алатка за Полнење за vivo Y72 5G
zoom_in

Прецизност Шрафцигер Постави со точност Битови, UrbanX 122pcs Магнетни Diy Возачот Електроника Поправка Алатка за Полнење за vivo

DEN 478.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【122 во 1 Шрафцигер поставите】 Нашите прецизност шрафцигер собата е мора да има за било кој мобилен телефон или други електроника техничар и обично се користи во текот на заеднички поправка за сите електронски апарати, како што се телевизии, клима, вентилатори, ладилници, автомобили, итн.Тоа е, исто така неопходност во демонтажа и одржување на мобилни телефони, дигитални камери, часовници, очила, лаптопи, таблети, и конзоли за играта. 【Со магнетни завртка меморија мат】 поправка алатка комплет доаѓа со магнетни завртка меморија мат за демонтажа и монтажа на завртки во удобен и ефикасен начин.Не грижете се за губење или неправилна инсталација на мали и прецизни завртки. 【Заменливи магнетни прецизност битови】 122 во 1 Прецизност шрафцигер сет вклучува 101 видови на шрафцигер битови, 1 се справи со, 1 продолжување бар, 1 флексибилни продолжување вратило, 1 хексагонална ракав, 1 antistatic пинцети, 3 лост држела пластика и 8 триаголен лост алатки, 1 завртка меморија мат, 1 magnetizer / demagnetizer, 1 pin на SIM-картичката, 1 вшмукување чаша.Сите битови се магнетни и лесно да се поврзете со рачка.Професионални материјал 】 хром главата има цврстина на 55-60 HRC.На шрафцигер главата е магнетни, со гаранција за добар квалитет и практично користење. 【Ефикасна Услуга】Ние обезбеди висок квалитет на производите и задоволување на нашите клиенти.Ако има било каков проблем со 122pcs прецизност магнетни шрафцигер сет, се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време преку.Ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..