• Ново
Aramox LED Лента, Светлата за Внатрешни работи Амбиентниот Светилки со Далечински Управувач 4 Линии 34 Режими на Подот Атмосфера Сјај Неонски светла Музика Sync Multicolor Унив
zoom_in

Aramox LED Лента, Светлата за Внатрешни работи Амбиентниот Светилки со Далечински Управувач 4 Линии 34 Режими на Подот Атмосфера

DEN 753.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет : трајни високо-квалитетна ABS+метал материјал, брзо топлина дисипација, добра отпорност на топлина, водоотпорен, shockproof, dustproof, носат-отпорни. 34 контрола начини : Автомобил LED светла имаат повеќе работа options (опции) и различни функционални режим искуства, и да управувате со прекинувачки бои/brightness/различни музички сцени/мерењето функции/микрофон режими, итн. 16 милиони комбинации на бои : содржи милиони бои, кои ги покриваат 16 милиони бои и тонови за избор, посветла и пошироко од обичните модели, помага брзо да ја осветлат вашиот автомобил.За синхронизација на музика на владата : во автомобил светлина кутија контролер има висока чувствителност микрофон ритам на владата, на шасија светла ќе synchronously фати надворешен звук од микрофон, автомобил светла ќе скокаат во синхронизација со музиката, и промена на бои со музика, ритам.Лесен за инсталација : најновите автомобил 4-жица дизајн, секоја долга жица е поврзан со 4 светлина барови, процесот на инсталација е едноставна, само оди низ Б-столбот и се држи во чисто место, ќе треба да се грижите за се изложени жици.

Избор на купувачот..