• Ново
Yakamoz 8 Парчиња ХСС Коси Ноктот Тип на Дрво Plug Машина Вежба Битови 5/8 1/2 3/8 1/4
zoom_in

Yakamoz 8 Парчиња ХСС Коси Ноктот Тип на Дрво Plug Машина Вежба Битови 5/8 1/2 3/8 1/4

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дијаметар големини вклучуваат 1/4", 3/8", 1/2", 5/8" (6.3 мм/ 9.5 mm/ 12.7 mm/ 15.8 mm), месо тело со Дијаметар : 9.3 mm.Chamfered секачи се направи заострените приклучоци за да се пополни countersunk дупки. 8 Парче Plug Машина поставете го Прави совршен приклучоци за контра-досадно дупки.Материјал : Јаглероден Челик, титаниум-обложена за подолг работен век.Пакет се вклучени : 4 стандард plug секачи и 4 четири-заб chamfered секачи.Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Приклучокот Машина Сет.Оваа група ги вклучува 4 стандард plug секачи и 4 четири-заб chamfered секачи.Chamfered секачи се направи заострените приклучоци за да се пополни countersunk дупки. 8 Парче Plug Машина поставете го Прави совршен приклучоци за контра-досадно дупки.На Машина поставите Постигнува одличен финиш кога се користи истото дрво.Спецификација : Големина : 5/8"(дрво plug 15.8 mm) 1/2"(дрво plug 12.7 mm) 3/8"(дрво plug 9.5 mm) 1/4"(дрво plug 6.3 mm) месо тело : Круг месо тело месо тело со дијаметар : 9.3 mm.Материјал : 45# Јаглероден Челик Употреба : Погоден за клупата вежба и рака вежба; препорачуваме клупата вежба; лесно-центрирање.Пакет се Вклучени : 8pcs дрво plug машина Вежби.

Избор на купувачот..