• Ново
AKOAK 1 Пакет Водоотпорен Перење Кошница Памук и Лен Виткање Складирање Кошница, детски Играчки Складирање Торба, Перење Кошница долна облека Складирање Кутија
zoom_in

AKOAK 1 Пакет Водоотпорен Перење Кошница Памук и Лен Виткање Складирање Кошница, детски Играчки Складирање Торба, Перење Кошница

DEN 235.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа е обемна и може да се одржи облека, играчки и други дребулии.Одлична трајност и практичност.Количка за дизајн, лесно да се свитка кога не е во употреба, заштеда на простор.Водоотпорен и влага доказ.Може да се стави тоа во вашата спална соба, балкон, бања, дневна соба, ходникот, cloakroom, и на секое место во кујната.Тоа може да биде исполнет со голем број на предмети, внатрешна и надворешна производи.Опис на производот : Име : Мулти-функција за Складирање Кошница Материјал : Памук и Лен Големина : Прибл. 32 x 32 x 32cm / 12.6 x 12.6 x 12.6 инчни Модели : Геометриски форми, Зајаци, латински букви, Големи точки, Лилјаци Погоден опсег : Чување на сите видови на деца и возрасни облека, играчки, книги Пакување вклучува : 1 x Мулти-функција за Складирање Кошница Валкана облека се наредат горе во планините со никаде да се стави?Валкана облека и столици заземаат простор и простор?Изберете AKOAK е памук и лен количка за складирање кошница!Голем отворање и голем капацитет, може да се сместат облека и сите видови на дребулии, чисто и уредно.Тоа може да биде укината кога не е во употреба, кој е лесен за складирање и спасува дома простор.Проширува пренослив дизајн, лесно и работната енергија да се носат.Забелешки : - се Должи на разликите помеѓу различните прикази, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот. - Споредете ги вашите детали димензии, ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. - ДОБРА УСЛУГА ЌЕ се ДОБИЕ : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ИМААТ ПРИЈАТЕН ШОПИНГ!.

Избор на купувачот..