• Ново
Lurrose 2 парчиња Суви Испукани Нога Навлажнувачки Чорапи Навлажнувачки Нога Маска за
zoom_in

Lurrose 2 парчиња Суви Испукани Нога Навлажнувачки Чорапи Навлажнувачки Нога Маска за

DEN 326.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вртење на суви и испукани кожата и во и мазна кожа, професионални нога нега спа резерви.Можете да ги вашите омилени производи за нега на кожата во тоа за подобри резултати по користење на нашата навлажнувачки чорапи.Кожата пријателски, не е лесно да се или да се деформира, трајни производи за употреба, долго служат живот.Една големина погодни за повеќето нозе големина.Перат и еднократно, и повторна употреба.Брави во влага и да се обезбеди интензивна хидратација третман за твоите нозе кожата.Description Ultimate помош за претерано сува нозе кожата, со помош поправка дебела и груба кожа.Смируваат, се лекува, придавам влогови на вашата деликатна кожа.Овие навлажнувачки чорапи се перат и еднократно, поддршка употреба.Компактна големина, преносни и лесен во тежина, лесно да се носат и користат.Карактеристики-Боја : Розова-Материјал : Платно Големина : 28.00 X20.30 X1.50cm/11.00 X7.98 X0.59 во.- Вртење на суви и испукани кожата и во и мазна кожа, професионални нога нега спа резерви.- Можете да ги вашите омилени производи за нега на кожата во тоа за подобри резултати по користење на нашата навлажнувачки чорапи.- Кожата пријателски, не е лесно да се или да се деформира, трајни производи за употреба, долго служат живот.- Една големина погодни за повеќето нозе големина.Перат и еднократно, и повторна употреба.- Брави во влага и да се обезбеди интензивна хидратација третман за твоите нозе кожата.Пакет Including2 x чорапи.

Избор на купувачот..