• Ново
(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Nokia (3.1 Плус) (НИ Крикет Безжична Верзија) Калено Стакло Екран Заштитник, Анти Нула, Балон за Слободни
zoom_in

(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Nokia (3.1 Плус) (НИ Крикет Безжична Верзија) Калено Стакло Екран Заштитник, Анти Нула, Балон

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направен од висок квалитет на калено-стакло за максимална нула заштита и без остатоци кога отстранети. 2.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката. 9 H цврстина, 99.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Вклучува 2 парчиња калено стакло екран заштитници.

Избор на купувачот..