• Ново
Samsung Галакси A20 А50 Телефон Случај, [НЕ ОДГОВАРА A51 / A20S] и [Калено Стакло Заштитник Вклучени], STARSHOP Течни Лебди Сјајот жив песок Bling Shockproof со самото Место Дијамант Покри?
zoom_in

Samsung Галакси A20 А50 Телефон Случај, [НЕ ОДГОВАРА A51 / A20S] и [Калено Стакло Заштитник Вклучени], STARSHOP Течни Лебди Сјајот

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајнирани специјално за Samsung Галакси A20,Samsung Галакси A30, Samsung Галакси А50 [НЕ ОДГОВАРА A21/A51/A20 S] , Тешко поликарбонат пластични внатрешна обвивка со засилен со флексибилни силикон кожата надворешниот слој кој неверојатно против капки и влијанија.Дизајниран да биде форма-фитинг, трајни и функционална, тоа носи вашиот уред храбар изглед и заштита на натпреварот.Сосема нов случај со лесна инсталација и мулти-боја на располагање.Калено Стакло екран заштитник спречува гребнатини без да се загрозат чувствителност.Starshop Inc брод на сите наредби во рамките на 24 часа, од понеделник до петок (исклучување на викенди и Празници).Ние нудиме 7 дена гаранција за враќање на парите и производство на гаранција на сите Starshop производ.Погоден само за Samsung Галакси A20,Samsung Галакси A30, Samsung Галакси А50 [НЕ ОДГОВАРА A21/A51/A20 S] .Овој хибрид на 2-во-1 заштитни случај е идеален начин да се заштитат и да ја задржите вашата сакана уред безбедно и бара добро додека обезбедување на вас со крајна мир на умот.Дизајниран да биде форма-фитинг, трајни и функционална, тоа носи вашиот уред храбар изглед и заштита на натпреварот.На Оклоп хибрид случај има две слој дизајн : а rubberized внатрешни работи и скаменетото надворешниот поклопец, обезбедување на подобри шок апсорпција и нула отпор.Дадете му на вашиот уред на уверување треба.Unmatchable квалитет.Непобедлива цена.Непокорната Заштита.

Избор на купувачот..