• Ново
(100 компјутери) 1/4 X 3, Оптоварување Подлога, Челик, Цинк Позлатен
zoom_in

(100 компјутери) 1/4 X 3, Оптоварување Подлога, Челик, Цинк Позлатен

DEN 2838.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Соодносот сидро е дизајниран за употреба во конкретни само.Не може да се користи во тули или блокови.Кога заострените, сидро оптоварување себе во пред-drilled дупка, обезбедување на сидро во место.Инсталацијата е постојана.Сидро не може да биде отстранета без уништување на бетон.ICC-Одобрени.Нут и миење Вклучени.Одделение 2.Дијаметар (Номинална) : 1/4"Должина (Номинална) : 3"Категорија : Оптоварување Anchors System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Вози Стил : Надворешни Хексадецимален Drive Material : Steel Coating : Цинк Plated Coating Боја : Clear NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Избор на купувачот..