• Ново
Помине Уметност Рака Перница, Рака Остатокот Перница, СТП Кожа Нокти Рака Перница за Помине Уметност Салон Дом, Перат Рака Носителот Шминка Алатки (Зелен)
zoom_in

Помине Уметност Рака Перница, Рака Остатокот Перница, СТП Кожа Нокти Рака Перница за Помине Уметност Салон Дом, Перат Рака Носителот

DEN 798.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ХУМАНИЗИРАНО КРИВИ ПОВРШИНАТА ДИЗАЈН : Висок квалитет на перница површина, персоналните крива може да биде блиску до рака, добра тежина лого, може да се ублажат рака притисок во текот помине уметност.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МЕТАЛНА РАМКА : метална рамка е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, цевки, и примена на вакуум слој технологија во голема мера се подобрија одделение и квалитетот на производот.ВОДООТПОРЕН И ДИШЕ СТП КОЖА : Мека перница јадро, природни СТП кожа не е само дише, но, исто така, водоотпорен и удобно.НА ДНОТО НА ИЗРАБОТКА Е ДЕЛИКАТНА : На дното на велур е направен од парична казна изработка, исклучително врзан, шик и елегантна, поддршка и зајакнување на electroplating процес, и стабилна рака перница е повеќе стабилно и комфорно.ИСКЛУЧИТЕЛНА РАКА ПЕРНИЦА : висока вредност рака перница и удобно рака се чувствуваат не само подобрување на клиентот помине искуство, но исто така укажуваат на сопственикот висока вкус.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Помине Уметност Рака Перница Материјал : СТП кожа, од не ' рѓосувачки челик Факултативна Боја : Мермер, Зелена, Сива Применуваат за : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн.Карактеристики : Намалување на рака притисок и олеснување на рака замор Пакет Листа : 1 x Помине Уметност Рака Перница.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Art Hand Pillow
Material:
PU leather, stainless steel
Optional Color:
Marble, Green, Gray
Applicable to:
Household, nail salon, etc.
Features:
Reduce hand pressure and relieve hand fatigue
Package List:
1 x Nail Art Hand Pillow :

Избор на купувачот..