• Ново
DYNWAVE 10pcs Игли за Плетење Ред Капчиња Плетење Ред Контра Плетење Додатоци - Големи
zoom_in

DYNWAVE 10pcs Игли за Плетење Ред Капчиња Плетење Ред Контра Плетење Додатоци - Големи

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се вклопува цврсто на.Пластични Игли За Плетење Ред Контра.Оваа мала ред контра може да ви помогне да се одбележи и снимање на редовите што се плетени.Совршен за чување број на редови во вашиот плетење на проектот.Материјал : Пластика.Опис : - Пластични Игли за Плетење Ред Контра - се Вклопува цврсто на Оваа мала ред контра може да ви помогне да се одбележи и снимање на редовите што се плетени - Совршени за водење број на редови во вашиот плетење на проектот.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : (Големи) Прибл. 15 x 25 mm / 0.59 x 0.98 инчен - (Мал) Прибл. 17 x 23 мм / 0.67 x 0. 9 инчен - Боја : Random Package Вклучува : 10 Парчиња Плетење Ред Counters Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Избор на купувачот..