• Ново
Хартиена Крпа Носителот Слободни Стои Ткиво Носителот - Едноставно Цврсто Дрво Хартиена Крпа Рек Countertop Вертикална Хартија се Тркалаат Држачот за Кујната Countertop Дом
zoom_in

Хартиена Крпа Носителот Слободни Стои Ткиво Носителот - Едноставно Цврсто Дрво Хартиена Крпа Рек Countertop Вертикална Хартија се

DEN 947.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Со минималистички дизајн, оваа хартиена крпа носителот ќе изгледа убаво во насекаде.Ви даде и вашиот famaily различни чувство и стил. 1. Обликот е едноставен и едноставен, бојата е природен и елегантен, и површински материјал е во ред. 2. големина: 13 * 29 см。 совршен за заштеда на простор во мала кујна. 3. Користење на Бука, црн орев, креативен дизајн, лесно да се грижи за. 4. Рачно изработени, со деликатна детали.Постои не се лизга подлога на дното за да се спречи база од триење против tabletop и подобра заштита на tabletop.Име на производ : Хартиена Крпа Holder Product материјал : Бука, црна walnut Product големина:13 * 29 cm Space појавување : дневна соба, трпезариска маса, кујна, студија соба, хотел итн.Ве молиме имајте во предвид : 1. Ве молиме потврдете го големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 0-3cm.молам да се excused2. Производот слики не се вклучуваат предмети освен производ.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.Ова е стилски countertop додаток подарок за семејството и пријателите.

Избор на купувачот..