• Ново
FTSWGS Мажите и Жените се Лизга Отпорни Ресторан Работа Чевли Водоотпорен Не се Лизга Готвач Сабо, Професионални Болница медицинска Сестра Плус Големина Црна Градина
zoom_in

FTSWGS Мажите и Жените се Лизга Отпорни Ресторан Работа Чевли Водоотпорен Не се Лизга Готвач Сабо, Професионални Болница медицинска

DEN 815.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. [1] ЕВА горниот и пена тело, Лесни, водоотпорен дизајн, ефикасно спречување на нафта и вода од продорен, Амортизирање footbed, погодни за долги патувања. [2] Погодно да се чисти, измијте директно со вода и сапун, сува брзо, лесно да се стави на и полетување, погодни за долги ден и ноќ да се носат. [3] Гума не се лизга единствена, специјално дизајнирани за кујна масло-вода кат средина и болница средина, отпорен на вода и масло отпорни безбедно да се користи. [4] затворени прсти и потпетици се во согласност со работното место стандарди и може да се заштити вашиот метри од spillage.На горниот дел од главата е задебелена ефикасно да се заштити нозе. [5] Погоден за готвачи, медицинска сестра, gardeners, пет работник, pet shop, куче одгледувачи, и било која друга индустрија работниците кои треба трајни, анти-пропадна голема големина чевли за мажите и жените.Оддел име : mens.Професионални antiskid медицинска сестра работа чевли шарм за мажи жени Удобно, лесни, и издржлива работа чевли може да ги намали заморот предизвикани од долгите часови на работа и подобрување на нашите работни перформанси Спецификација за Производ : * Големина на Табела : 【Важно】 : чевелот ширина е малку помал, ве молиме цел 1 големини поголем.НИ/ЕУР : 4.5(35) - Нозе должина : 9.25 во/ 235mm НАС/ЕУР : 5.5(36) - Нозе должина : 9.53 во/ 242mm НАС/ЕУР : 6(37) - Нозе должина : 9.76 во/ 248mm НАС/ЕУР : 7(38) - Нозе должина : 10in/ 254mm НАС/ЕУР : 8(39) - Нозе должина : 10.24 во/ 260mm НАС/ЕУР : 8.5(40) - Нозе должина : 10.47 во/ 266mm НАС/ЕУР : 9.5(41) - Нозе должина : 10.75 во/ 273mm НАС/ЕУР : 10(42) - Нозе должина : 11.02 во/ 280mm НАС/ЕУР : 11(43) - Нозе должина : 11.26 во/ 286mm НАС/ЕУР : 11.5(44) - Нозе должина : 11.54 во/ 293mm НАС/ЕУР : 12.5(45) - Нозе должина : 11.81 во/ 300мм НАС/ЕУР : 13.5(46) - Нозе должина : 12.05 во/ 306mm НАС/ЕУР : 14.5(47) - Нозе должина : 12.32 во/ 313mm НАС/ЕУР : 15.5(48) - Нозе должина : 12.6 во/ 320mm НАС/ЕУР : 16.5(49) - Нозе должина : 12.83 во/ 326mm Совети : За детали, ве молиме погледнете го"големина на табелата" * Тежина : околу 14.1 мл / Пар * Материјал : ЕВА и Гума. * Боја : Multicolor-црвена, Multicolor-бела црна, Wine Red, Црна, Бела Пакет се Вклучени : * 1 Пар Други Совет : * се Должи на различни резолуции и осветлување на различни уреди, бојата на сликата и на крај боја можеби малку различни. * Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 0.1-0.2 инчи.

Избор на купувачот..